Barceloński obrońca Pique i legendarna Shakira rozstają się po 11 latach. Czy powodem jest zdrada?

Barceloński obrońca Pique i legendarna Shakira rozstają się po 11 latach. Czy powodem jest zdrada?

Świeże oświadczenie wydane 4 czerwca przez Shakirę potwierdziło, że jej związek z Gerardem Pique dobiega końca. Środkowy obrońca Barcelony był w związku z kolumbijską piosenkarką przez 11 lat. Razem mają też dwoje dzieci.

Hiszpańska gazeta El Periodico opublikowała zarzuty, które pojawiły się w wideo-podkaście Mamarazzis, które twierdzą, że Pique widziano w towarzystwie innych kobiet i że od tygodni mieszkał samotnie w swoim dawnym domu.

Co mówi oświadczenie wydane przez Shakirę?

Shakira napisała w oświadczeniu, iż z przykrością potwierdza, że rozstaje się ze swoim partnerem, z którym spędziła ostatnie 11 lat. A w trosce o dobro dzieci, które są tutaj najwyższym priorytetem, artystka wraz z piłkarzem proszą o poszanowanie ich prywatności i dziękują za zrozumienie.

A tutaj uzyskasz wskazówki do przygotowania się mentalnie na uprawianie sportu.

Jak długo Pique i Shakira byli razem?

Pique i Shakira byli parą razem przez 11 lat. Zaczęli spotykać się w 2010 roku.

W 2020 roku, podczas wywiadu dla katalońskiej gazety L’Esportiu, Pique wspomniał, że po raz pierwszy spotkał piosenkarkę na Mistrzostwach Świata 2010, przed zwycięstwem Hiszpanii 1:0 z Holandią w finale. Pique powiedział jej wtedy, że spotkają się również podczas finału, ponieważ wiedział, że Shakira wystąpi na zakończenie i był pewien, że jego drużyna również zajdzie tak daleko.

Pique i Shakira mają razem dwoje dzieci: Milan – lat dziewięć i Sasha – lat siedem.

Warto dodać, że w ostatnim wywiadzie na temat serii wideo Gary’ego Neville’a Pique wyjaśnił, dlaczego on i Shakira nigdy nie zawarli związku małżeńskiego. Stwierdził, że w przeciwieństwie do Shakiry on nigdy nie był zwolennikiem tego obrządku.

Sprawdź również opinię Gerarda Pique na temat inwestowania w sport elektroniczny.