Evil Geniuses powtórzyli swój wyczyn w meczu rewanżowym ze 100 Thieves podczas wiosennych finałów LCS

Evil Geniuses powtórzyli swój wyczyn w meczu rewanżowym ze 100 Thieves podczas wiosennych finałów LCS

W sobotę Evil Geniuses i 100 Thieves spotkali się w meczu rewanżowym wiosennych finałów LCS, gdzie powtórzyli swój wynik z poprzedniego roku. Tym razem Evil Geniuses odnieśli zwycięstwo nad 100 Thieves w nieco ponad 30 minut.

Na wcześniejszych etapach Jojopyun i Abbedagge weszli w zaciętą rywalizację już od pierwszych chwil spotkania. Zaledwie po trzech minutach Jojopyun prawie zniszczył Abbedagge pod jego własną wieżyczką, ale chwilę później został powstrzymany przez swojego przeciwnika.

W meczu odnotowano łącznie 27 zabójstw, co jest drugą co do wielkości liczbą wśród wszystkich gier LCS rozegranych do tej pory w splicie. Jedynym spotkaniem, jakie zaliczyło więcej zabójstw (28 zabójstw w ciągu 45 minut) były zmagania między EG i Cloud9.

Jak na tę chwilę te wysokie liczby zabójstw dotyczą wyłącznie gier EG. Jednak, czy tak będzie przez cały czas, to dopiero się okaże. Prawda jest też taka, że jest to już lepszy wskaźnik zabójstw w porównaniu z rywalizacją podczas Mid-Season Invitational w zeszłym miesiącu.