Tenis: Zaskakująca propozycja Nadala

Tenis: Zaskakująca propozycja Nadala

Nie tak dawno cała Polska cieszyła się z olbrzymiego sukcesu, który osiągnęli Ida Świątek i Rafael Nadal, wygrywając tegoroczny turniej Ronalda Garrosa, odbywający się w Paryżu. To jedna z najważniejszych imprez w ciągu roku. Tenis mający miejsce na takich wydarzeniach należy do światowego.

Mistrzyni i mistrz – czyli tenis w najlepszym wydaniu

To, co stało się we Francji było dla Polaków olbrzymim zaskoczeniem. Również wiarą w to, że rodowici sportowcy są w stanie wygrywać najważniejsze turnieje na świecie. Iga Świątek, dziewczyna 19-latka nie ukrywa, że od wielu lat jej największym idolem pozostaje właśnie Rafael Nadal. W zeszły piątek polska Mistrzyni poinformowała fanów na swoim Twitterze, o niecodziennej rozmowie przeprowadzonej właśnie z ukochanym idolem. Miała ona miejsce na specjalnej wideokonferencji, zorganizowanej przez firmę Sunreef Yacht, u której Nadal zamówił swoją łódź.

Iga była wyraźnie podekscytowana całym wydarzeniem, które szeroko zrelacjonowała we własnych mediach społecznościowych. W trakcie rozmowy, która została również już opublikowana Rafael Nadal zaprosił dziewczynę do swojej Akademii i zaproponował wspólny trening.

Jak skomentowała całą rozmowę Ida, była zachwycona, gdyż wreszcie spełniło się jej marzenie. Trudno się dziwić, bowiem złożenie gratulacji przez tak uznanego i utalentowanego tenisistę jak Nadal, jest ogromnym zaszczytem.