Piłka nożna: CR7 nie zagra z FC Barcelona

Piłka nożna: CR7 nie zagra z FC Barcelona

Już od kilku długich dni, jeden z czołowych piłkarzy świata – Cristiano Ronaldo zmaga się z koronawirusem. W środę rano zawodnik po raz kolejny został zbadany, jednak i tym razem test na obecność Covid-19 okazał się być pozytywny. Jest to smutna wiadomość dla wszystkich fanów, którzy liczyli na jego obecność w najbliższym spotkaniu z FC Barcelona. Piłka nożna dla niektórych nie jest chwilowo tak pasjonująca, bez ukochanego piłkarza.

Niewybredny komentarz Cristiano Ronaldo

Już niebawem wszystkich fanów piłki nożnej czeka kolejne ważne wydarzenie. FC Barcelona zmierzy się w meczu Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn. Jest to niezwykle przykra wiadomość, zarówno dla samego zawodnika, któremu nie będzie dane spotkać się na murawie z Leo Messim, jak i wszystkich fanów takich obrazów. Piłkarz, w chwilę po ujawnieniu pozytywnego wyniku na koronawirusa, napisał na jednym ze swoich portali, że czuje się całkiem dobrze i pozdrawia fanów. Kilka minut później pojawił się kolejny wpis, który wzbudził kontrowersję. CR7 napisał w nim, iż „PCR to G*** prawda”. Takiego komentarza chyba nikt się nie spodziewał. Nie ma się jednak czemu dziwić, bowiem nadchodzące wydarzenie jest niezwykle ważne dla Juventusu.

Przypomnijmy, iż do kolejnego spotkania dwóch popularnych drużyn ma dojść w najbliższą środę. Będzie to mecz grupy G, gdzie Juventus podejmie FC Barcelonę na własnym stadionie.