Valerie Loureda – nowa ulubienica świata MMA

Valerie Loureda – nowa ulubienica świata MMA

Męska część kibiców MMA zawsze reaguje bardzo gwałtownie na wszelkie piękne kobiety. Bywają również burzliwe dyskusje na temat tego, która zawodniczka jest najpiękniejsza. Valerie Loureda pokazuje jednak, że uroda to nie jest jej jedyny atut. Zadebiutowała zaledwie dwa lata temu, a ma już na swoim koncie trzy zwycięstwa. Niech was nie zwiedzie jednak jej uroda, jest to przede wszystkim utalentowana młoda (bo zaledwie dwudziestodwuletnia) zawodniczka MMA. 

Kontrakt uczciła tweerkiem

Niedawno zawodniczce udało się podpisać lukratywny kontrakt z organizacją Bellator. Valerie dość niecodziennie postanowiła uczcić swój sukces, opublikowała bowiem filmik na swoim profilu w mediach społecznościowych, gdzie tweerkuje. Pokaz jednak spodobał się jej fanom. Zawodniczka słynie z pozytywnej energii, którą emanuje i poczuciem humoru. Warto również potwierdzić, że lubiana przez tysiące osób Loureda, jest nie tylko piękna i zdolna, ale również jak sama przyznaje w stu procentach naturalna. Jednocześnie łamie mit zawodniczki sportów walki. Chociaż jest obiecującą młodą zawodniczką MMA i ciężko pracuje na swój sukces, to jednocześnie podkreśla swój seksapil oraz kobiecość. Wcale nie walczy z postrzeganiem jej, jako pięknej kobiety, a wręcz sama prowokuje do podziwiania jej urody. 

Piękna, waleczna i szokująca

O Valerie było głośno zwłaszcza rok temu, gdy po swoim trzecim zwycięstwie podczas 234 gali Bellator wykonała bardzo zmysłowy taniec. Nie była to jednak spontaniczna reakcja na pokonanie Tary Graff.  Kilka tygodni przed walką zawodniczka UFC Macy Chiasson zarzuciła Valerie, że epatuje seksem i daje tym samym zły przykład młodym dziewczętom, które zaczynają swoją przygodę ze sportem, a także zyskuje swoją popularność wśród męskiej części jedynie z powodu swojej fizyczności. Bardzo to zdenerwowało Louredę. Wykonała prowokacyjny taniec, a następnie na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które podpisała następującymi słowami: „Noście buty na obcasie, doczepiajcie rzęsy, sparujcie, wrzucajcie filmiki na TikToku i nie pozwólcie komukolwiek, by mówił wam, co możecie robić, a czego nie. Pozdrowienia, V ”. 

Jeden komentarz o “Valerie Loureda – nowa ulubienica świata MMA

Comments are closed.